Модуль 11. Рефлексія

З усього того, чого я навчилася на цьому тренінгу, найефективнішим, на мою думку, для навчання моїх учнів буде:
- використання опитувальника для перевірки знань з теми;- створення блогів для обговорення;- робота з документами для спільного редагування;- створення та редагування власних вікі-сторінок;- виконання вчителем ролі фасилітатора, що найбільшою мірою розвиває в учнів навички ХХІ ст.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Модуль 4.Рефлексія

модуль 3. Рефлексія